WCoGrac.pl

MondoZoo

Wkrocz do świata dzikich zwierząt we własnym ZOO

Zagraj »
Średnia ocena: Głosów: 0
  • Typ Gra na przeglądarkę (nie wymaga pobierania)
  • Kategoria Symulacja
  • Czas/miejsce ZOO & Zwierzęta
  • Język Dostępne po Polsku
Chcesz zapisać się na kartach historii jako osoba, która walczy o przetrwanie zagrożonych gatunków zwierząt? Zagraj w grę przeglądarkową MondoZoo - darmową grę będącą symulatorem ogrodu zoologicznego. Gra dostępna w języku polskim.

MondoZoo jest darmową przeglądarkową grą MMO. Dzięki niej poprowadzisz własne Zoo, w którym pielęgnować będziesz zagrożone gatunki zwierząt z całego świata. W grze MondoZoo umieszczono ponad 200 zwierząt, które ocalisz i ochronisz przed zagrożeniem wyginięcia. Podejmij wyzwanie i konkuruj na wielu ekscytujących poziomach.

W grze MondoZoo rozgrywka została podzielona na rundy. Każda z nich to czas jednego prawdziwego dnia. Gracz sprzedaje lub kupuje zwierzęta w WAF (World Animal Foundation), czyli z legalnego źródła. Drugą opcją jest zakup zwierząt na czarnym rynku. W zależności od tego, jakich wyborów będziesz dokonywać, będziesz mieć dobrą lub złą reputację w WAF. To skutk0wać będzie na Twoim ogrodzie zoologicznym. MondoZoo mamy trzy strefy. Są to:

Mini-Farma
Dżungla Amazońska
Afrykańska Sawanna
W każdej z tych stref masz możliwość utworzenia zagród na zwierzęta, które pielęgnować będziesz w swoim ogrodzie zoologicznym. W każdej ze stref mogą egzystować określone gatunki zwierząt.

Zwierzęta w MondoZoo będą zamieszkiwać trzy strefy Twojego ogrodu zoologicznego
MondoZoo to również konieczność zadbania o odpowiedni personel ogrodu zoologicznego: musisz zatrudnić odpowiednich fachowców i dbać o odpowiedni poziom ich kompetencji wysyłając na szkolenia.

Każdy ogród zoologiczny w grze MondoZoo jest określonym poziomem. Im poziom wyższy, tym oczywiście lepiej. Aby przejść na wyższy poziom, musisz wypełnić określone warunki. Dla każdego poziomu jest lista wymogów, które musi spełnić ogród zoologiczny, aby przejść na poziom wyżej. W MondoZoo funkcjonuje wirtualna waluta zwana LOL - co 5 poziomów gracz otrzymuje specjalną premię LOL (na wyższych poziomach gry premia LOL jest wyższa).

Każdego dnia możesz wybrać misję, którą chcesz wykonać. Misje w MondoZoo to prosty sposób na to, aby zarobić LOL wydane wcześniej na zwierzęta w Twoim ogrodzie zoologicznym. Serca to punkty, które użyte na konkretnym budynku ZOO pozwalają poprawić ich funkcjonowanie. Np. możesz przeznaczyć posiadane przez Ciebie serca na poprawienie pracy jakiegoś pracownika albo klatki. Jeśli masz już np. 6 serc, możesz ich użyć codziennie.

Zwierzęta w MondoZoo karmione są codziennie automatycznie. Jednak aby się to stało, musisz mieć odpowiedni zapas pożywienia dla swoich zwierzątek. Oczywiście różne gatunki zwierząt jedzą różne pożywienie, dlatego też musisz pamiętać o tym, że zapewnić musisz zapas każdego typu pożywienia. Dlatego najlepiej mieć zapas na kilka dni z góry, dzięki temu będziesz mieć spokojną głowę i pewność, że zwierzęta w Twoim Zoo dostaną jedzenie na czas. W MondoZoo - Twoim wirtualnym ogrodzie zoologicznym - jest szansa na to, że posiadane przez Ciebie zwierzęta będą się rozmnażać. Pamiętaj jednak, że nowym zwierzątkom musisz zapewnić dobre warunki i jedzenie.

Dla graczy MondoZoo co tydzień organizowane są konkursy. Każdy uczestnik ma szansę przynajmniej na nagrodę pocieszenia. Oprócz tego można wziąć udział w licytacjach zwierząt, gdzie można kupić unikalne gatunki. Gracze premium MondoZoo mają możliwość skorzystania z wszystkich funkcji MMO tej gry: mogą tworzyć grupy i grać wspólnie ze znajomymi.

Najlepsi zawodnicy MondoZoo umieszczani są na Tablicy Honorowej: to 20 najlepszych graczy, którzy otrzymali najwięcej medali i osiągnęli rekordy. Aby osiągać dobre wyniki można przeprowadzać audyty swojego Zoo: dzięki nim dowiadujesz się, co można poprawić w Twoim ogrodzie zoologicznym.

Ogrody zoologiczne w swojej przeważającej części usytuowane są pod gołym niebem, więc ważnym czynnikiem w grze MondoZoo jest pogoda. Masz możliwość uzyskania prognozy pogody, dzięki niej lepiej zaplanujesz akcje marketingowe i strategię działania na najbliższy czas. W sklepach umiejscowionych na terenie ogrodu zoologicznego możesz sprzedawać różnego rodzaju pamiątki, jedzenie, napoje itd. Są również budki, w których sprzedajesz wyprodukowane w Twoim ogrodzie towary. Sklepy w Zoo to świetny sposób na uzyskanie dodatkowych dochodów.

Podsumowując: gra jest bardzo ciekawa, ma wersję w języku polskim, więc zapowiada się kolejny hit na polskim rynku gier przeglądarkowych. Warto zagrać w MondoZoo już dziś!
Zagraj za darmo w MondoZoo!
Pozostałe: Statystyki Statystyki wpisu | Edytuj Edytuj wpis | Usuń Zgłoś do usunięcia |