WCoGrac.pl

Orcs Must Die

Dynamiczna gra akcji w trybie PvP i PvE

Zagraj »
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 1
  • Typ Gra oparta o klienta (wymaga pobrania)
  • Kategoria Strategiczna
  • Czas/miejsce Przyszłość & Sci-Fi
  • Język Dostępne po Polsku
Orcs Must Die! Unchained przenosi fanów wielokrotnie nagradzanej gry Orcs Must Die! w nowy wymiar multiplayer. W grze czeka na Ciebie więcej wyzwań niż kiedykolwiek w historii serii. Pułapki są brutalniejsze, a Twoi przeciwnicy bardziej żądni krwi. Pokaż zatem swoje umiejętności w wirtualnym naparzaniu się i połącz się z najlepszymi rzeźnikami orków, jakich zdołasz znaleźć.

Orcs Must Die! Unchained rozgrywa się w pełnych humoru świecie fantasy. Kilka lat po wielkim finale historii Orcs Must Die! 2 odkryto dziesiątki nowych szczelin i światów. Wielu herosów przybyło ze wszystkich stron, ryzykując nawet wojną, aby podbić magiczne portale. Od czasów Orcs Must Die! 2 War Mage i Sorceress są zajęci odbudowywaniem potężnego niegdyś zakonu. Kiedyś ich przeciwnikami były bezmózgie hordy, które ta dwójka już pokonała dwa razy. Jednak teraz ich nowi wrogowie, Unchained, działają pod przywództwem innych potężnych, ale złowrogich herosów jako zorganizowana armia.

Funkcje:
- Pułapek budowanie i orków naparzanie – fascynująca mieszanka akcji i strategii klasycznej gry Orcs Must Die! powraca. Walcz ze swoimi znajomymi w jednej drużynie i niszcz hordy napływających potworów. Zbuduj nieprzenikniony labirynt z pułapek, aby szatkować, rozdzierać i spopielać intruzów. Każ swoim własnym siepaczom przypuszczać szturm na szczelinę wroga.
- Siepacze są najważniejsi – bez mięsa armatniego daleko nie zajdziesz, gdyż w Orcs Must Die! Unchained siepacze zapewniają punkty. Jeśli masz plan wyjść zwycięsko z jatki, Twoja drużyna musi opanować podstawy zastawiania pułapek. Ponadto musi potrafić obchodzić się po mistrzowsku z broniami i umiejętnościami – i to w samym sercu walki. Każdy siepacz, który dotrze żywy do szczeliny, prowadzi Twoich towarzyszy i Ciebie do zwycięstwa.
- To na pewno pułapka – Jedyne co jest lepsze od budowania pułapek w celu likwidowania dziesiątek siepaczy jest budowanie jeszcze większej ilości pułapek. Aktywuj pułapki poprzez grę albo zbieraj komponenty craftingu i produkuj je samodzielnie. Wyposaż swoją twierdzę w paskudne narzędzia mordu i opracuj najróżniejsze metody, aby zgotować nacierającym siepaczom słodko-gorzki koniec. Modyfikuj swoje strategię przed każdą walką, ponieważ wtedy hordy nie będą miały szans z siłami żywiołów i fizyki.
- Prawdziwi herosi – Czy znasz magię wystarczająco dobrze, aby bronić swych szczelin? Cała masa wyjątkowych herosów umożliwia Ci dobieranie licznych taktyk i oferuje nieskończony wachlarz możliwości powstrzymywania inwazji paskudnych orków. Starzy przyjaciele War Mage i Sorceress powracają i walczą po stronie nowych postaci takich jak Blackpaw, Hogarth, Stinkeye i Bloodspike. Wolisz potężnych dostojników czy podstępnych drani? Dla każdego rzeźnika orków znajdzie się odpowiedni heros.
- Pole bitwy zna wiele twarzy – W każdej rozgrywce Orcs Must Die! rozwalanie czach jest wymyślane na nowo. Ulubiony niekończący się tryb pokazuje swoją najlepszą stronę również w Orcs Must Die! Unchained i został rozszerzony o tryb co-op dla 5 graczy. Ponadto możesz po raz pierwszy zmierzyć się ze swoimi znajomymi w kampanii podboju multiplayer 5 vs 5.
Zagraj za darmo w Orcs Must Die!
Pozostałe: Statystyki Statystyki wpisu | Edytuj Edytuj wpis | Usuń Zgłoś do usunięcia |