WCoGrac.pl
Planetarium Manager

Planetarium Manager

Średnia ocena: 4.5 Głosów: 12
  • Typ Gra na przeglądarkę (nie wymaga pobierania)
  • Kategoria Sportowa
  • Czas/miejsce Manager & Piłka
  • Język Dostępne po Polsku
Planetarium Manager jest darmowym sieciowym managerem piłkarskim. Jesteś menedżerem drużyny piłkarskiej, kontrolujesz swój własny zespół oraz konkurujesz w wirtualnych ligach z innymi menedżerami prowadzącymi swoje zespoły i/lub z drużynami kontrolowanymi przez komputer (tak zwane boty).

Ta gra jest dostępna 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, nigdy się nie kończy i nigdy nie zatrzymuje. Możesz się zalogowac i zarządzać swoim klubem kiedy tylko zechcesz, a gra będzie nadal trwać nawet kiedy się wylogujesz.

Planetarium Manager jest obecnie dostępny w 66 różnych krajach, w 30 różnych językach. Jeżeli będzie to konieczne, planujemy dalszy rozwój i poszerzanie gry o kolejne kraje. Jeżeli twój kraj lub język nie jest dostępny - po prostu skontaktuj się z nami.

Każdy menedżer może określić własną strategię rozwoju klubu i jego cele. Jeden może mierzyć w wygranie ligi, inny w zwycięstwo w pucharze kraju, jeszcze inny może jedynie planować stabilizację w środku tabeli ligi i spokojny rozwój juniorów, jeszcze inny menedżer może dążyc do tego by mieć w swoim składzie jednego lub więcej reprezentanta kraju. Sam definiujesz swoje cele. W skrócie można powiedzieć że Planetarium Manager pozwala na rozpoczęcie swojej kariery menedżerskiej od najniższego poziomu, ciągły rozwój i osiągnięcie globalnych sukcesów.


To Twój wybór... Czy jesteś gotowy aby sprostać temu wyzwaniu i zostać najlepszym menedżerem na Ziemi?
Zagraj za darmo w Planetarium Manager!
Pozostałe: Statystyki Statystyki wpisu | Edytuj Edytuj wpis | Usuń Zgłoś do usunięcia |