WCoGrac.pl
Rail Nation

Rail Nation

Zasiądź za sterami systemu transportu kolejowego

Średnia ocena: 4.5 Głosów: 8
  • Typ Gra na przeglądarkę (nie wymaga pobierania)
  • Kategoria Symulacja
  • Czas/miejsce Teraźniejszość
  • Język Dostępne po Polsku
Czy czujesz się na siłach, aby zasiąść za sterami przedsiębiorstwa, dzięki któremu będziesz mógł stworzyć własny system transportu kolejowego? To zadanie będziesz mógł podjąć samodzielnie lub z przyjaciółmi (w sojuszu).

Jeśli jesteś entuzjastą pociągów ta gra będzie dla ciebie prawdziwym rarytasem. Z pomocą laboratorium, będziesz mógł odkrywać pociągi począwszy od rewolucji przemysłowej kończąc na czasach teraźniejszych. Podczas gry w Rail Nation będziesz mógł operować pociągami z sześciu epok historycznych.

Na samym początku gry musisz wybrać miejscowość na mapie, w którym zostanie umieszczone twoja początkowa stacja. To od tego miejsca rozpoczniesz tworzenie swojego systemu kolejowego, który połączy wszystkie miejscowości dostępne w grze. Będziesz musiał podjąć ważna decyzję, czy większą wagę położysz na transport publiczny czy towarowy. Możesz zarobić niezłe pieniądze transportując poszukiwane towary z jednej miejscowości do drugiej.

Jako właściciel przedsiębiorstwa będziesz mógł zakładać nowe biura w innych miastach. Samodzielnie będziesz planował przebieg torów kolejowych, układał rozkłady jazdy oraz dbał o jakość i bezpieczeństwo swojego taboru kolejowego.

Nie możesz zapominać o tym, iż nie jesteś jedynym, który dąży do stworzenia wielkiego przedsiębiorstwa transportowego. Tak jak w wielu grach przeglądarkowych możesz założyć lub dołączyć do spółki (sojuszu) z innymi graczami i wspólnie dbać o prawidłową pracę systemu transportu kolejowego. Wspólnymi siłami możecie stworzyć wielkie imperium transportowe pomagając sobie nawzajem. Jeśli jednak uważasz, iż sam sobie świetnie poradzisz z tym zadaniem nie musisz wchodzić w kooperację z innymi graczami. To od Ciebie zależy czy wolisz mieć partnerów biznesowych czy grać przeciwko innym przedsiębiorcom i konkurować z nimi.

Jeśli chcesz pobawić się ciuchciami masz ku temu świetną okazję i to do tego za darmo w przeglądarce internetowej!
Zagraj za darmo w Rail Nation!

Adi19.12.2016 9:52:14

Grę lubię, gdyż ma swój początek i koniec - a nie jak większość gier przeglądarkowych - ciągnie się i ciągnie i...

Pozostałe: Statystyki Statystyki wpisu | Edytuj Edytuj wpis | Usuń Zgłoś do usunięcia |