WCoGrac.pl
RuneScape

RuneScape

Średnia ocena: 5.0 Głosów: 1
  • Typ Gra na przeglądarkę (nie wymaga pobierania)
  • Kategoria MMORPG
  • Czas/miejsce Fantasy
  • Język Dostępne po Polsku
Gra została wyprodukowana w USA. Ma ponad 160 serwerów i bez wykupienia premium gra szybko nam się znudzi, za to na koncie members(premium) wciągniemy się w grę jak w żadną inną. W grze jest ponad 20 umiejętności w tym kilka tylko dla płacących. Gra posiada bardzo rozbudowane i ciekawe questy (nie typu zabij 30 smoków)które będziemy robić godzinami. Gra posiada grafikę 3D i własne melodie których jest ponad 600.

RuneScape jest grą typu MMORPG, której akcja dzieje się w świecie fantasy. Została stworzona przez firmę Jagex Ltd., produkującą gry On-line. Możliwa jest gra za darmo, oraz wersja płatna (5,95 dolarów miesięcznie). Wersja płatna wzbogaca grę w nowe możliwości (nowe bronie, lokacje, umiejętności). Uaktualnienia pojawiają się średnio raz na tydzień (w wersji płatnej)/ lub raz na kilka tygodni (w wersji darmowej). Darmowa część gry nazywana jest w skrócie f2p (z ang. free to play), płatna (członkowska, ang. Members) - p2p (z ang. pay to play). Prowadzone są rankingi 2 000 000 najlepszych graczy - osobne dla każdej umiejętności, oraz jeden ogólny. Łącznie w RuneScape na wszystkich serwerach gra ok. 150000 osób naraz. Gra w chwili obecnej występuje w czterech wersjach językowych: angielskiej, niemieckiej, francuskiej oraz portugalskiej (wariant brazylijski).

Podstawową metodą poruszania się po świecie jest chodzenie na piechotę, co ze względu na wielkość świata RuneScape jest bardzo czasochłonne. Dla darmowych graczy dostępne są również teleportacje do głównych miast. Twórcy udostępnili także szybsze metody, jak latanie na lotni z Gnomimi liniami lotniczymi (lotnie), latanie na latających dywanach (tylko na pustyni) i balonami, żeglugę pasażerską, czarter statków oraz wiele rodzajów teleportacji.
Zagraj za darmo w RuneScape!
Pozostałe: Statystyki Statystyki wpisu | Samouczek | Edytuj Edytuj wpis | Usuń Zgłoś do usunięcia |