WCoGrac.pl

Secret Relict

Poszukiwanie skarbów w twojej przeglądarce

Zagraj »
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 1
  • Typ Gra na przeglądarkę (nie wymaga pobierania)
  • Kategoria Symulacja
  • Czas/miejsce Teraźniejszość
  • Język Dostępne po Polsku
W Secret Relict wielkiej grze przygodowej o poszukiwaniu skarbów z kuźni Upjers udajesz się na pełne fascynujących wydarzeń ekspedycje i poszukujesz skarby na egzotycznych terenach. Czy to za pomocą łopaty, czy to liny, kilofu, siekiery lub lupy, w Secret Relict należącym do gatunku gier przygodowych pod każdym niepozornym kamieniem, krzaczkiem czy też pod wodą możesz znaleźć prawdziwe skarby. Rubiny i szmaragdy są tutaj nierzadkimi znaleziskami, podobnie jak bogate znaleziska takie jak niebieskie kwarce lub fragmenty reliktów.

Począwszy od parzących piasków pustyni, przez tropiczne dżungle z gęstym porostem drzew aż po trawiaste bezkresy stepów sięgają różnorodne krajobrazy w grze Secret Relict, w której znaleźć możesz zaginione skarby zamierzchłych cywilizacji. W każdym bądź razie jak każdy poszukiwacz przygód musisz liczyć się z tym, że na swoich wyprawach spotkać Cię mogą również mniej miłe niespodzianki - od czasu do czasu wykopiesz również zakopane przez psy kości, czaszki, stare skarpetki lub zardzewiałe kapsle. Zrozumiałe jest, że tego rodzaju znaleziska nie ucieszą Twojego serca, gdyż w końcu w prace wykopaliskowe wkładasz swoją cenną siłę i serce, dwoisz się i troisz, aby spełnić swoje marzenie o sławie wśród archeologów z całego świata i niezmierzonym bogactwie.

Albowiem każde prace wykopaliskowe, każda wspinaczka na drzewo kosztuje Cię cenną siłę, która stopniowo regeneruje się w grze Secret Relict. I tak na przykład regeneracja 1 procentu Twojej siły trwa na przykład kilka minut. Niemniej jednak Twoje zaangażowanie w poszukiwanie skarbów zawsze się opłaca. W efekcie końcowym zostaniesz zawsze nagrodzony za swoje wysiłki wspaniałymi znaleziskami. Nie zapominaj jednakże o niebezpieczeństwach! Każdy sukces powoduje zazdrość i tym samym podstępne sztuczki konkurentów. By móc się obronić przed atakami konkurentów lub sabotować ich sukcesy, skorzystać możesz z usług laleczek voodoo. Dzięki ich magii możesz obronić się przed atakami konkurentów i przeżyć niesamowite przygody w krainie poszukiwaczy skarbów!

Secret Relict oferuje super możliwości i podbija swoim nowym fascynującym konceptem gry nową generację gier przygodowych. W Secret Relict poruszasz się śladem słynnych poszukiwaczy skarbów i stawiasz czoła wielu pasjonującym i skomplikowanym wyzwaniom. Nierzadko może się zdarzyć, że podczas poszukiwań spotkasz tajemniczego sfinksa. Za każdym razem gdy to wzbudzające strach lub przynajmniej respekt stworzenie pojawi się na Twojej drodze, musisz rozwiązać zadaną przez niego zagadkę, jeżeli chcesz kontynuować i z powodzeniem zakończyć swoje prace wykopaliskowe. Tym samym w Secret Relict nie liczy się tylko wirtualna kondycja, zregenerowana siła, odpowiednia jakość narzędzi, lecz także od czasu do czasu ruszenie głową w celu rozwiązania różnorodnych zagadek.

Wszyscy, którzy poszukują prawdziwego wyzwania w przeglądarce, będą z pewnością zafascynowani naszą fascynującą grą przygodową o tematyce poszukiwania skarbów. Secret Relict należy do gatunku gier przygodowych, w które można grać bezpośrednio w przeglądarce.

Załóż konto w tej perle pośród gier przygodowych, spakuj plecak, zasznuruj porządnie buty terenowe, załóż kapelusz przeciwsłoneczny i rozpocznij pasjonujące poszukiwanie reliktów w Secret Relict!
Zagraj za darmo w Secret Relict!
Pozostałe: Statystyki Statystyki wpisu | Edytuj Edytuj wpis | Usuń Zgłoś do usunięcia |