WCoGrac.pl

Shadow Time

MMORPG osadzony w świecie Anime oraz Fantasy

Zagraj »
Średnia ocena: 4.5 Głosów: 2
  • Typ Gra na przeglądarkę (nie wymaga pobierania)
  • Kategoria MMORPG
  • Czas/miejsce Anime i manga
  • Język Dostępne po Polsku
Gra Shadow Time należy do gatunku MMORPG, która została osadzona w realiach Anime oraz Fantasy. Tytuł stworzył samodzielny polski zespół. Gra jest darmowa i dostępna na przeglądarki internetowe, a także dostosowana do tego, aby cieszyć się nią w wersji mobilnej.

Inspiracją do stworzenia gry są tytuły znanych Mang & Anime jak np. Dragon Ball, Naruto, One Piece, Bleach i Fairy Tail, co jest zauważalne, chociażby przy kreacji postaci. Aczkolwiek cała jej treść kreuje w całości niezależną fabułę. Celem gry jest stworzenie społeczeństwa, które razem podejmie walkę, w celu przeciwstawienia się Jeźdźcom Apokalipsy zagrażającym całej egzystencji owego świata. Zło w postaci demonów, przeróżnej maści czarnych charakterów wyrusza w podróż po całej krainie. W tym miejscu pojawia się nasz bohater, przed którym stoi misja powstrzymania całej tej katastrofie.

Na początku gry mamy do wyboru jedną z pięciu ras: Boga Śmierci, Pirata, Shinobi, Super Wojownika lub Zabójcę Smoków. Każda rasa posiada indywidualne cechy ujawniające się w sile, zręczności, wytrzymałości i inteligencji. Dodatkowo wybieramy profesję charakterystyczną dla każdej z nich.

W celu pozyskania poziomów nie tylko trzeba walczyć z wrogami. Warto rozejrzeć się za rozmaitego rodzaju misjami. I jak na RPG przystało, Shadow Time charakteryzuje się licznymi questami. Prócz zadań powiązanych z głównym wątkiem fabularnym, jest do dyspozycji także szereg wątków dodatkowych, które oferują nam wykonywanie questów nie tylko w trybie jednorazowym, ale również jako zadanie dzienne.

Gra jest światem otwartym i może zawierać treści z różnorodnych Mang & Anime. W grze nie poszukujmy się idealnego odwzorowania autentycznych motywów, gdyż gra rządzi się równymi prawami, aby każdy gracz mógł cieszyć się wspólną zabawą poprzez wyrównany poziom.
Zagraj za darmo w Shadow Time!
Pozostałe: Statystyki Statystyki wpisu | Edytuj Edytuj wpis | Usuń Zgłoś do usunięcia |