WCoGrac.pl

Stronghold Kingdoms

Rywalizuj z tys. graczy w średniowiecznym świecie

Zagraj »
Średnia ocena: 4.5 Głosów: 6
  • Typ Gra oparta o klienta (wymaga pobrania)
  • Kategoria Strategiczna
  • Czas/miejsce Średniowiecze
  • Język Dostępne po Polsku
Stronghold Kingdoms to pierwsza tego rodzaju gra MMORTS na świecie, dzięki której seria Twierdza z rozmachem wkracza w XXI wiek! Jako wyjątkowa hybryda rozgrywki sieciowej i stacjonarnej gra Stronghold Kingdoms łączy w sobie interaktywną i społecznościową rozgrywkę online z barwnie przedstawionym średniowiecznym światem dobrze prosperujących wiosek i pełnych dramatyzmu bitew. Połączenie rozgrywki w czasie rzeczywistym z planowaniem długoterminowym to naprawdę nowatorski element w gatunku gier strategicznych.

W tej bezpłatnej grze sieciowej gracze z całego świata mogą wyzywać do walki swoje frakcje, by przejąć kontrolę nad innymi. Jednak potęga militarna to nie wszystko! Szlachcice i szlachcianki mogą również pokojowo współistnieć, rozwijając gospodarkę, powiększając swoje włości i wydając wystawne uczty!

W tej wyjątkowo wszechstronnej symulacji średniowiecznego świata rozgrywanej w czasie rzeczywistym wśród tysięcy internetowych graczy, walczących o potęgę i chwałę, wybór należy do ciebie! Możesz przejmować puste zamki, obalać tyranie, wspierać finansowo działania wojenne swojej frakcji, pokojowo rozwijać gospodarkę, dbać o pobożność i rozwój cnót w państwie... a także robić to wszystko naraz! Szeroki wybór statystyk i rankingów sprawia, że każdy gracz może realizować własne cele od zdobycia tytułu Zdobywcy miesiąca po tytuł Pogromcy wilków i wiele innych osiągnięć!

Dołączysz do średniowiecznej sieci społecznościowej? Frakcje i wybory, seniorzy i ich wasale razem tworzą ustrukturyzowaną społeczność z mnóstwem forów, na których możesz rozmawiać z innymi graczami, omawiać strategie, zawierać sojusze, a nawet czytać biuletyny społecznościowe!

Solidne i dobrze rozplanowane zamki są wprawdzie centralnym punktem włości każdego szlachcica lub szlachcianki, ale można również wyspecjalizować się w jednej dziedzinie lub w większej ich liczbie, przeprowadzając badania przedstawione na obszernym drzewie rozwoju. Skromny początek w roli chłopa to tylko wstęp, a każdy kolejny awans przynosi punkty badań, które można zainwestować, by wyjść na prowadzenie w dowolnie wybranych dziedzinach, takich jak handel, dyplomacja, sztuka wojenna, rolnictwo, religia i wiele innych... Dzięki temu można przejąć kontrolę nad własną gminą, hrabstwem, a nawet większymi obszarami. Należy jednak pamiętać, że wraz ze wzrostem potęgi, wzrasta również odpowiedzialność. Wasale oraz mieszkańcy gminy będą przychodzić po pomoc jak do przywódcy i może się okazać, że pewnego dnia staniesz do walki o koronę!
Zagraj za darmo w Stronghold Kingdoms!
Pozostałe: Statystyki Statystyki wpisu | Forum | Edytuj Edytuj wpis | Usuń Zgłoś do usunięcia |