WCoGrac.pl

Tera

Niesamowita fantazyjna gra MMO RPG

Zagraj »
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 2
  • Typ Gra oparta o klienta (wymaga pobrania)
  • Kategoria MMORPG
  • Czas/miejsce Fantasy
  • Język Niedostępne po Polsku
Tera Online to darmowa gra MMORPG, która przenosi gracza do magicznej krainy zwanej Arborea. Czeka tam na nas moc fantastycznych przygód i wielka porcja akcji. Kraina Tera (The Exiled Realm of Arborea) odczuwa brak odważnych obrońców, którzy uratują ten świat przed zapędami ogromnych sił zła. Przed kilkoma stuleciami, Arun i Shara – dwaj niezwyciężeni tytani, pogrążyli się w śnie. Ich sylwetki pokryły się lasami, pustyniami i rzekami, a ich sny zaczęły się urzeczywistniać. Tak narodziła się czarodziejska kraina, którą zamieszkały wyśnione przez nich forma życia. Ludzie, rasy Wielkich Elfów, Castanic, Baraka, Popori oraz Elin muszą stawić czoła Argonom – rasą, która ma tendencję do zburzenia istniejącego świata.

Kreując postać, będziesz miał możliwość wcielenia się w rolę Elfy i Ludzi, jak i również w oryginalne rasy – spokrewniona z olbrzymami Baraka, miśki Popori czy demoniczni Castanics. Po wyborze rasy, stajemy przed możliwością przyporządkowania postaci jednej z ośmiu dostępnych w grze klas – Łucznik, Barbarzyńca, Mistyk, Lancer, Kapłan, Czarodziej, Slayer oraz Wojownik. Każda z klas cechuje się zupełnie innymi właściwościami i będzie potrzebować odmiennej strategii od gracza, strategii gry i gromadzenia całkowicie innych artefaktów.

Świat gry jest gigantyczny - ilość misji, przedmiotów, urozmaiconych krain, umożliwiają ciekawe spędzenie miesięcy na eksploracji Arborei.

Walka w grze Tera Online jest jej ważną częścią – jest dynamiczna, skierowana na szybkość i akcję. W tej darmowej grze MMORPG celem nie jest to, by zdobywać dziesiątki przeróżnych zdolności - wykorzystujemy kilka, które ulepszamy w trakcie rozwijania naszego bohatera.

Gra Tera Online prezentuje imponującą grafikę, która zachwyca, już przy tworzeniu postaci. Ilość opcji, jaką mamy do wyboru kreując swojego awatara jest powalająca! To, co zobaczysz po wejściu do gry, zasługuje na osobne wyróżnienie – wygląd krain, bohaterów, przedmiotów i stworów zapiera dech w piersiach! Na tle innych gier MMORPG dostępnych za darmo Tera cechuje się naprawdę niesamowicie!
Zagraj za darmo w Tera!
Pozostałe: Statystyki Statystyki wpisu | Edytuj Edytuj wpis | Usuń Zgłoś do usunięcia |