WCoGrac.pl
Travian Kingdoms

Travian Kingdoms

Odkryj starożytny świat jako dowódca plemienia

Średnia ocena: Głosów: 0
  • Typ Gra na przeglądarkę (nie wymaga pobierania)
  • Kategoria Strategiczna
  • Czas/miejsce Starożytność
  • Język Dostępne po Polsku
Jako dowódca lokalnego plemienia, masz za zadanie zadbać o lepszą przyszłość swoich ludzi.
Wciel się w rolę króla bądź gubernatora i koordynuj swoją strategię z innymi graczami, aby kontrolować surowce, armie i ziemie.
Tylko niewielu przetrwa wystarczająco długo, aby rządzić światem.

Czy będziesz wśród nich?

Każdy gracz zaczyna grę jako przywódca małej, nierozwiniętej osady, otoczonej czekającymi na rozwinięcie polami surowców.

Osadę można rozwinąć stawiając nowe budynki i rozbudowując te już istniejące. W Travianie: Kingdoms można także przekształcić osadę w miasto. Proces ten powiększa populację miejscowości i pozwala na rozbudowę budynków i pól surowców na wyższe poziomy.

Wyszkolenie jednostek wojskowych pozwala na atakowanie innych osad lub oaz, grabież ich surowców i obronę przed obcymi atakami.

Osady mogą handlować surowcami z innymi osadami, jeśli mają rynek. Im wyższy poziom rynku, tym więcej handlarzy ma osada i dzięki temu może wysłać jednocześnie więcej surowców.

Możesz wybrać rolę króla we własnym królestwie, dołączyć do innego królestwa lub pozostać neutralnym. Ponieważ neutralne osady nie mają królestwa, mogą zostać częścią obcego królestwa innego króla. Swoje imperium możesz rozwijać zakładając nowe osady lub podbijając osady innych graczy.

Możesz porozumiewać się z innymi graczami przy pomocy czata w grze oraz dołączyć do sojuszu albo tajnego stowarzyszenia dla współpracy militarnej i ekonomicznej.
Zagraj za darmo w Travian Kingdoms!
Pozostałe: Statystyki Statystyki wpisu | Edytuj Edytuj wpis | Usuń Zgłoś do usunięcia |