WCoGrac.pl

Undermaster

Masz odwagę zstąpić do ciemnych lochów...

Zagraj »
Średnia ocena: 3.0 Głosów: 2
  • Typ Gra na przeglądarkę (nie wymaga pobierania)
  • Kategoria Strategiczna
  • Czas/miejsce Fantasy
  • Język Dostępne po Polsku
Zanurz się w fantastyczny świat gry online pod powierzchnią ziemi, w którym czeka na Ciebie horda dziwnych i straaaaasznych stworzeń. Stwórz swój własny dungeon i przyciągnij do niego najróżniejszych mieszkańców podziemi. Poznaj koboldy, spotkaj w warsztacie gobliny, towarzysz czarnoksiężnikom w bibliotece, wysyłaj trolle do kuźni i zleć sukkubusowi motywację twoich pracowników, demonowi, który za pomocą pejcza zwiększy w trymiga morale pracowników. W in Undermaster jesteś panem wielu bajkowych i legendarnych istot. Zarządzaj swoim dungeonem w nowej grze przeglądarkowej Upjers i rozbuduj go głęboko pod ziemię. Upiększ swoje lochy nastrojowymi dekoracjami takimi jak nastrojowe pochodnie lub paleniska. Daj się porwać do tajemniczych głębi gry online i zostań władczym Undermasterem. Chcesz wiedzieć co na Ciebie czeka? W takim razie czytaj dalej!

To zupełnie inny świat. W grze przeglądarkowej Undermaster udajesz się w drogę do ciemnych podziemi, gdzie budujesz i rozbudowujesz swój własny dungeon. Koboldy pomagają Ci w rozbijaniu bloków skalnych, dzięki czemu możesz urządzić nowe pomieszczenia rozpoczynając od położenia w nich płyt. Jak tylko umieścisz pewną liczbę płyt w swoim dungeonie, to pojawią się w nim pierwsi mieszkańcy! Każdy z nich ma szczególne właściwości, lecz także i indywidualne potrzeby. I tak na przykład koboldy przyrządzają wyborne steki. Doceniają to przede wszystkim gobliny, które wciąż dłubią coś w swoich warsztatach i bezustannie są głodne. Wampiry z kolei lubią krwiste przysmaki, dlatego w tej grze online powinieneś je wysyłać na polowanie na powierzchnię ziemi. W przeciwnym razie przyjdzie im jeszcze do głowy zaspokoić ich pragnienie krwi na biednych koboldach, przez co diametralnie spadnie ich poziom energii. Demonka Sukkubus, które motywuje innych do szybszej pracy, potrzebuje z kolei miłości. Koniecznie pamiętaj o uwzględnieniu potrzeb wszystkich swoich pomocników. Strategiczne planowanie i nos prawdziwego gracza to klucz do sukcesu.

W grze przeglądarkowej Undermaster zarządzasz swoim własnym dungeonem zamieszkanym przez trolle, wampiry i czarnoksiężników. W tą grę online możesz grać całkowicie za darmo, ponieważ Undermaster jest grą typu Free2Play. Kto chce, może w każdej chwili zakupić ekskluzywne przedmioty za kryształy, które są walutą premium w grze Undermaster. Kryształy mogą zostać zakupione bezpośrednio za pomocą specjalnych metod płatniczych lub też zdobyte w ramach gry. I tak na przykład podczas rozbudowy swojego dungeonu trafiasz od czasu do czasu na żyły kryształów. Tym samym każdy może czerpać doskonałą przyjemność z gry. Jakkolwiek gry przeglądarkowe są fenomenem, który pojawił się na rynku niemieckim, stają się one coraz bardziej popularne na całym świecie i tłumaczone są na wiele mniej lub bardziej egzotycznych języków. Dzięki temu w nurt doskonałej zabawy można rzucić się nie obawiając barier językowych.

Gry przeglądarkowe online zachwycają ludzi na całym świecie swoimi możliwościami i funkcjami. Jedną z nich jest gra online dungeon Undermaster, w której tworzysz własne, kompleksowe podziemia składające się z do sześciu płaszczyzn! Rozpocznij przy pomocy koboldów krok po kroku budowę poszczególnych pomieszczeń, aby stworzyć przytulne lochy. Zagość u czarnoksiężnika w bibliotece, w komnacie sukkubusa dzierżącego pejcz, którym motywuje do pracy inne leniwe kreatury zamieszkujące dungeon. Undermaster oferuje doskonałą zabawę w świecie strategicznych gier online w niepowtarzalnym klimacie. Zanurz się w fascynujący świat Undermaster i graj z nami za darmo. Potrzebujesz jedynie komputer podłączony do internetu. Zarejestruj się za darmo na portalu Upjers na pl.upjers.com i zbuduj swój własny dungeon. Odkryj pełną potworów grę online i super zabawę!

Zejdź pod powierzchnię i graj za darmo. Gry strategiczne takie jak świat Undermaster stawiają przed niezwykłymi wyzwaniami. Zaludnij swoje lochy przerażającymi istotami. Wykorzystaj system badań gry online i handluj produktami i częściami, które zostaną wyprodukowane przez twoich poddanych. Zawieraj przyjaźnie z innymi graczami, odwiedzaj ich lochy, pomagaj im w wykonywaniu codziennych zadań i podziwiaj ich sale tronowe - czyli najbardziej reprezentatywne pomieszczenia w dungeonach online uczestników tej gry RPG. Możesz tu zaprezentować z jakim rozmachem i przepychem urządziłeś swój świat Undermaster. Graj już teraz za darmo z nami i doświadcz na własnej skórze przyjemności z gry online dungeon. Koboldy, trolle, wampiry i inne stworzenia z głębin podziemi już na Ciebie czekają. Kto ma ochotę na dobrą zabawę w świecie darmowych gier przeglądarkowych, ten trafił potwornie dobrze do świata Undermaster.

Odkryj strasznie zabawną grę przeglądarkową Undermaster z bogatą paletą elementów gry strategicznej online i wspaniałymi możliwościami gry RPG online. Undermaster podbije twoje serce dzięki pełnej akcji zasadzie gry i zamiłowaniu do szczegółów. Im bardziej rozbudujesz swój dungeon, tym więcej istot będzie się po nim krzątało. Na dzień dzisiejszy możesz zbudować w swoich lochach osiem różnych rodzajów pomieszczeń, w przyszłości dołączą do nich kolejne. Swoje imponujące lochy możesz rozbudować aż do sześciu płaszczyzn. Najlepiej odkryj sam bogate możliwości nowej gry online Upjers. Upiększaj pomieszczenia, troszcz się o mieszkańców swoich lochów - gobliny, czarnoksiężników, koboldy i wielu, wielu innych. Rozbuduj jak najefektywniej system podziemnych korytarzy i wykorzystaj optymalnie różnorodne funkcje gry. Im dalej posuniesz się w rozwoju dungeonu, tym więcej różnych niespodzianek będzie na Ciebie czekało. Graj już teraz za darmo we wspólnocie Upjers i baw się doskonale zarządzając swoimi odjechanymi poddanymi!
Zagraj za darmo w Undermaster!
Pozostałe: Statystyki Statystyki wpisu | Edytuj Edytuj wpis | Usuń Zgłoś do usunięcia |