WCoGrac.pl
vNations

vNations

Średnia ocena: Głosów: 0
  • Typ Gra na przeglądarkę (nie wymaga pobierania)
  • Kategoria Strategiczna
  • Czas/miejsce Teraźniejszość
  • Język Dostępne po Polsku
Witam!

Chciałbym wam przedstawić stosunkowo nową grę na rynku - vNations. Gra jest ciągle w wersji beta, a więc nie można wiele wymagać, zapewniam jednak, że same plany co do gry są zaskakująco ciekawe. Admin żyje z graczami w zgodzie i reaguje na ich prośby (dam przykład - wprowadzenie nowych sportowych skilli zaledwie kilka godzin po otwarciu tematu z propozycją! Admin jest ponadto często dostępny na IRCu). Gra jest symulacją życia podobną do a nice game of frisbee golf, każdy może zostać ekonomistą i prowadzić własną firmę lub grać na rynku walutowym, politykiem - założyć własną partię, dołączyć do już istniejącej, zostać kongresmenem, liderem partii, prezydentem. W przyszłości czeka nas również kariera żołnierza. Gra jest trzecią produkcją tego typu i zapowiada się najciekawiej spośród konkurencji.

vPolska, dzięki ogromnemu zaangażowaniu Polaków, którzy w kilka dni musieli oddać bardzo wiele głosów na Polskę, już istnieje. Wraz z nami do gry dołączyły... Niemcy! Oba kraje prężnie się rozwijają, Polska liczy ponad 200 obywateli (4 miejsce w rankingu!) i liczba ta cały czas rośnie.

Wprawdzie gra nie jest jeszcze wyposażona w moduł wojenny (nie ma nawet treningu), jednak rozwój naszego państwa powinien od początku przewyższyć naszych sąsiadów. W jakim celu? Hmm... Atak na Niemcy, Białoruś, czy Rosję brzmi nieźle? Ciekawsze moduły gry to m.in. sport, religia (jednak tych jeszcze nie ma lub są mało rozwinięte). Z istniejących rzeczy można wymienić na przykład piwo, które obniża health o 1, ale podwyższa happiness o 2 (można wypić maksymalnie 5 piw dziennie).

Pracować można tylko w regionie, w którym jest firma, czyli: Silesian, Masovian lub Warmian-Masurian (w Warmian-Masurian praca dostępna tylko w branży budowlanej - building, z powodu istnienia jedynej firmy house właśnie w tym regionie). W grze nie ma płacy minimalnej, więc na początku pensje są niskie, ale na początku skill zdobywa się szybko i płaca rośnie, zarazem im nas więcej, tym szybciej się rozwiniemy i każdy kto ma firmę będzie mógł zapewnić normalne pensje. Proponujemy pracę w branżach: manufacturing i building, jako że mamy przeludnienie w gathering, przez co reszta firm nie ma zysku i nie ma czym płacić.

IRC:

#vPolska Quakenet

#vPoland Rizon

#vNations Rizon (ogólny, angielskojęzyczny, oficjalny kanał gry)
Zagraj za darmo w vNations!
Pozostałe: Statystyki Statystyki wpisu | Forum | Samouczek | Edytuj Edytuj wpis | Usuń Zgłoś do usunięcia |