WCoGrac.pl
Wenecjanin

Wenecjanin

Stwórz swoje własne imperium handlowe

Średnia ocena: Głosów: 0
  • Typ Gra na przeglądarkę (nie wymaga pobierania)
  • Kategoria Strategiczna
  • Czas/miejsce Ekonomiczna & Logiczna
  • Język Dostępne po Polsku
Akcja gry rozgrywa się w XV wieku nad akwenem morza Śródziemnego. Posiada rozbudowany interfejs oraz wiele lokalizacji. Naszym głównym celem jest rozwój handlu, głównie sprzedaż i kupno różnych towarów.

Początkowo po rejestracji mamy do wyboru miasto, w którym chcielibyśmy rozpocząć przygodę. Wśród nich Palermo, Malta, Marsylia oraz wiele więcej znajdujących się nad morzem Śródziemnym. Każde z nich posiada własną gospodarkę i przede wszystkim pobiera różne podatki.

Miasto w Wenecjaninie posiada naprawdę rozbudowaną infrastrukturę. Znajdziemy tutaj wiele budynków, a wśród nich Ratusz, w którym nabędziemy certyfikaty niezbędne do sprzedawania towarów. Początkowo będziemy mogli handlować tylko podstawowymi z nich: rybaki, mięsem itp. jednak z czasem będziemy zdobywali możliwość handlu coraz bardziej luksusowymi wyrobami i materiałami. Na rynku będziemy mogli składać oferty, dzięki czemu zdobędziemy Guldeny.

Walutą premium są złote talary, które nabędziemy na giełdzie. Możemy je wymieniać zarówno na Guldeny w przypadku, gdy są nam niezbędne, a także na różne przedmioty, pomocników, lub powiększenie opcji.

Niestety w chwili obecnej gra posiada jeszcze sporo niedociągnięć. Przede wszystkim dużo rzeczy jest nieprzetłumaczonych, nie wszystko wyświetla się tak jak powinno i w kilku momentach gra się potrafi zawiesić - wtedy trzeba odświeżać stronę. Mimo wszystko Wenecjanin posiada potencjał i na pewno przyciągnie wielu graczy, którzy są miłośnikami gier strategicznych z rozbudowanym systemem handlu.
Zagraj za darmo w Wenecjanin!
Pozostałe: Statystyki Statystyki wpisu | Edytuj Edytuj wpis | Usuń Zgłoś do usunięcia |