WCoGrac.pl
Wolf Team

Wolf Team

Dynamiczna gra MMOFPS w trzech wymiarach

Średnia ocena: 5.0 Głosów: 1
  • Typ Gra oparta o klienta (wymaga pobrania)
  • Kategoria Akcja
  • Czas/miejsce Przyszłość & Sci-Fi
  • Język Dostępne po Polsku
Wolf Team jest darmową grą, którą możesz pobrać bez opłat. W tym poddziale znajdziesz niezbędne informacje o tym jak założyć konto (jeżeli nie posiadasz jeszcze konta Aeria) oraz jak pobrać i zainstalować grę. Dodatkowo dowiesz się tu jak wybrać pole bitwy, alias i jak przygotować się do gry.

WILKI I LUDZIE
W Wolf Team masz do dyspozycji dwie różne postacie: wilkołaków i ludzi. Ten poddział jest przydatnym przewodnikiem jeżeli chcesz się dowiedzieć kiedy możesz, a kiedy nie możesz się zmienić, oraz jak wygląda transformacja. Każda postać wilka ma specyficzne możliwości, które zostały tu szczegółowo opisane.

STEROWANIE
Gdy jesteś już gotowy aby zacząć grać, ta sekcja będzie dla Ciebie bardzo pomocna. Znajdziesz tu szczegółowe informacje dotyczące broni (grupy broni i sposób ich działania), interfejsu oraz sposobu sterowania grą.

TRYBY GRY
Istnieje kilka różnych trybów gry. Ten poddział opisuje każdy z nich oraz ich cechy specyficzne. Niektóre z trybów umożliwiają Ci transformacje, z kolei w innych trybach gry, wilki walczą z ludźmi. Różne tryby mają różne założenia i cele, których szczegółowy opis znajdziesz właśnie w tym dziale.

UZBROJENIE
Ta część przewodnika poświęcona jest wyposażeniu i sprzętowi dostępnemu w Wolf Team. Jeżeli szukasz informacji na temat broni i jej specyfiki, ulepszania rzeczy (takich jak plecaki i tatuaże), ta sekcja wyjaśni wszystko. Informacje te znajdziesz również podczas gry w sklepie, ale zawarliśmy je również tu dla Twojej wygody.

RANGI POSTACI
Chcesz wspiąć się na sam szczyt? Ten poddział zawiera listę rang wraz z poziomem doświadczenia niezbędnym, aby osiągnąć dany stopień.

STADA
W Wolf Team gracze mogą założyć bądź dołączyć do stada. Udostępnia to nowe tryby gry jak Starcia Stad i nowe możliwości jak misje stad czy komunikator stada. Członkowie stad zostają również wynagradzani w chwili, gdy inni członkowie stada są dostępni online. Bonusy te są przyznawane na podstawie miejsca zajmowanego w hierarchii stada.
Zagraj za darmo w Wolf Team!
Pozostałe: Statystyki Statystyki wpisu | Edytuj Edytuj wpis | Usuń Zgłoś do usunięcia |