WCoGrac.pl

Wolni farmerzy

Jako rolnik zajmij się polem i hodowlą zwierząt

Zagraj »
Średnia ocena: 3.3 Głosów: 4
  • Typ Gra na przeglądarkę (nie wymaga pobierania)
  • Kategoria Symulacja
  • Czas/miejsce Farma & Ogród
  • Język Dostępne po Polsku
Gra Wolni Farmerzy jest symulacją gospodarczą, w której przyszli farmerzy z całego świata mają możliwość prowadzić swoje własne ekologiczne ranczo! Jak to na każdej farmie bywa rozkręcanie interesu rozpoczyna się od karczowania pola pod uprawę i radosnego zasiewania żyznej ziemi różnego rodzaju warzywami i owocami. Oprócz uprawy pól każdy farmer ma również możliwość hodowania kilku gatunków zwierząt gospodarczych takich jak kury, owce i krowy, rozbudowy pomieszczeń gospodarczych w celu zakupu nowych zwierząt, a także budowy prywatnych zakładów do przetwarzania własnych produktów w ser, majonez, cukierki i temu podobne.


To jednakże dopiero początek wielkiej przygody, gdyż w okolicznej osadzie można na targu spotkać innych farmerów i zaoferować im do sprzedaży swoje wysokiej jakości produkty.
Uważasz, że masz za mało doświadczenia w prowadzeniu własnego gospodarstwa oraz robieniu interesów i nie sprostasz wyzwaniu?! Nic prostszego niż spróbować i przekonać się na własnej skórze, że świat wolnych farmerów jest kolorowy, pozytywny i przejrzysty oraz że poznasz w nim wielu nowych przyjaciół!


Wolni farmerzy są grą na przeglądarkę i możesz w nią grać bez konieczności zakupu i instalacji jakiegokolwiek dodatkowego oprogramowania!


- Pospiesz się farmerze! Czekają na Ciebie 32 rodzaje roślin, 4 rodzaje budynków do hodowli zwierząt, 4 rodzaje budynków do przetwarzania produktów zwierzęcych, 18 miejsc przeznaczonych pod zabudowę lub uprawę roślin, 37 możliwych poziomów oraz wiele questów, które możesz wykonywać indywidualnie lub wspólnie wraz z innym członkami klubów farmera!

- Im prędzej rozpoczniesz swoją karierę farmera jako "Parobek", tym szybciej będziesz miał szanse zająć pierwsze miejsca w rankingach jako "Wolny farmer"!

- Chcesz potrenować trochę swoje umiejętności robienia interesów? Nic prostszego! Zareklamuj swoje produkty na słupie ogłoszeniowym lub u przekupnia Heńka w okolicznej osadzie i nie zapomnij o porównywaniu cen produktów na targu!

- Załóż swój własny klub farmera i wykonuj wraz z przyjaciółmi różnego rodzaju zadania, za które otrzymasz interesujące nagrody! Być może kiedyś wspólnymi siłami dorobicie się imponującej siedziby klubu farmera!

- Upiększ swoje pole pokazowe za pomocą przeróżnych ozdób i dekoracji począwszy od zabytkowych drewnianych pługów, skończywszy na strachu na wróble i pokaż sąsiadom, że jesteś farmerem z klasą!
Czym jest gra Wolni farmerzy?
Zagraj za darmo w Wolni farmerzy!
Pozostałe: Statystyki Statystyki wpisu | Edytuj Edytuj wpis | Usuń Zgłoś do usunięcia |