WCoGrac.pl

World of Warships

Obejmijcie dowództwo nad okrętami wojennymi

Zagraj »
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 2
  • Typ Gra oparta o klienta (wymaga pobrania)
  • Kategoria Symulacja
  • Czas/miejsce Wojenna
  • Język Dostępne po Polsku
Długo oczekiwana gra World of Warships jest najnowszym tytułem z serii historycznych gier bitewnych online typu free-to-play publikowanych przez studio Wargaming. Obejmijcie dowództwo nad ikonicznymi okrętami wojennymi i stwórzcie własną, ogromną flotę marynarki wojennej. Ulepszajcie ważne moduły technologiczne i przygotujcie się na podbój oceanów!

Cztery klasy okrętów oraz szereg ulepszeń i strategicznie zaprojektowanych map sprawiają, że akcja nigdy się nie kończy. Każda rozgrywka jest unikalną przygodą. Jeżeli staniecie na mostku okrętu w World of Warships, czeka Was wiele godzin pełnych strategii, taktycznej rozrywki oraz walki, od których serce zabije Wam mocniej!

Niszczyciele
Niszczyciele to okręty wielozadaniowe. Mogą wykrywać jednostki przeciwnika, aby umożliwić drużynie rozpoczęcie ostrzału z dział większego kalibru, strzelać salwami torped i chronić sojuszników przed nalotami samolotów przeciwnika.

Krążowniki
Krążowniki to najzwrotniejsze okręty w grze. Zostały zaprojektowane do szybkiego reagowania i zadawania dużych uszkodzeń. Ich zadaniem w grze jest ochrona większych jednostek sojuszników przed niszczycielami oraz samolotami przeciwnika. Mogą też nawiązywać walkę bezpośrednią z innymi krążownikami, a niektóre są wyposażone w torpedy pozwalające zadawać uszkodzenia największym okrętom wojennym.

Pancerniki
Pancerniki pełnią funkcję jednostek wagi ciężkiej w World of Warships i stanowią potrójne zagrożenie dla swoich przeciwników. Ogromna siła ognia i ciężkie opancerzenie sprawiają, że okręty te są prawdziwymi morskimi potworami, a drugorzędne uzbrojenie stanowi poważne zagrożenie dla mniejszych jednostek. Pokłady pancerników są także wyposażone w rzędy artylerii przeciwlotniczej będącej doskonałą ochroną przed samolotami przeciwnika.

Lotniskowce
Lotniskowe to samodzielne okręty wielozadaniowe, które wzbogacają grę o elementy strategii w czasie rzeczywistym. Przenoszą one trzy rodzaje samolotów: bombowce nurkujące i torpedowe oraz myśliwce. Każdy rodzaj samolotu jest przeznaczony do konkretnego zadania. Lotniskowiec może wysłać w powietrze wiele eskadr jednocześnie. Samolot startujący z lotniskowca może atakować nieprzyjacielskie samoloty, rozpoznawać okręty i samoloty przeciwnika, atakować jego jednostki, a także chronić jednostki morskie i powietrzne własnej drużyny.

Obejmij dowodzenie nad legendarnymi okrętami w internetowych bitwach w World of Warships.
Zagraj za darmo w World of Warships!
Pozostałe: Statystyki Statystyki wpisu | Edytuj Edytuj wpis | Usuń Zgłoś do usunięcia |