WCoGrac.pl
offline (3 kB)
Zagubiona Wyspa

Zagubiona Wyspa

  • Typ Gra na przeglądarkę (nie wymaga pobierania)
  • Kategoria Symulacja
  • Czas/miejsce Farma & Ogród
  • Język Dostępne po Polsku
Zagubiona Wyspa jest darmową grą na przeglądarkę, w którą możesz grać bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania w Twojej przeglądarce!

Słońce świeci, lato w pełni, a przed Tobą dzika, niezbadana wyspa pełna egzotycznych owoców i przypraw. Zwinne koczkodany skaczą figlarnie z gałęzi na gałąź, dżungla tętni tysiącem tajemniczych odgłosów, a Ty stoisz w swojej pierwszej oazie z zakasanymi rękawami i zastanawiasz się od czego by tu zacząć nowy, egzotyczny etap życia. W grze Zagubiona Wyspa masz do swojej dyspozycji własną oazę, w której możesz uprawiać egzotyczne owoce, przyprawy i kwiaty.

Owoce swojej pracy możesz sprzedać klientom - mieszkańcom wyspy z niecierpliwością czekającym na Twoje plony lub innym graczom na targu na Słonecznym stoku. Aby usprawnić swoje procesy produkcyjne możesz zatrudnić do pomocy energiczne koczkodany, podczas gdy Ty będziesz wykonywał zabawne questy lub pracował z Twoją gildią nad budową kolejnego Cudu świata. Możesz również spróbować swoich sił jako barman i podszkolić się w mieszaniu egzotycznych koktajli!

Bądź czujny! Idylliczna wyspa nie jest jednakże rajem na ziemi i musisz uważać, aby plagi kolibrów nie zniweczyły Twoich wysiłków w uprawie roślin w oazie!

Gra Zagubiona Wyspa działała pod adresem:
http://zagubionawyspa.pl

Wpis został umieszczony w archiwum. Stało się tak ponieważ strona, do której prowadził odnośnik przestała istnieć. Jeśli znasz nowy adres tej gry zgłoś go w edycji.
Pozostałe: Statystyki Statystyki wpisu | Edytuj Edytuj wpis |